Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze trainster

Jeannette Sluijs – Kolkman

Jeannette was sinds haar jeugd een actief lid van onze turnvereniging. Mede door haar ouders was de liefde voor VEP al vroeg ingegeven. Eerst als turnster waarbij ze als eerste lid van onze vereniging de Nationale Kampioenschappen wist te halen en daarna zette ze zich vele jaren in als trainster en bij vele activiteiten van onze vereniging. Jeannette had een echt VEP hart en we zijn heel dankbaar voor al haar inzet en dat we altijd konden rekenen op haar passie en enthousiasme. In Jeannette verliezen we een zeer waardevol en bijzonder mooi mens en we gaan haar ontzettend missen.

Onze gedachten gaan uit naar haar man Terus, kinderen Pascále en Paul en de rest van haar familie met name ook onze bestuursleden Wil en Jolanda. We wensen hen heel veel kracht en sterkte bij het verwerken van dit verlies.